Я була на індивідуальній консультації у Вашій учениці. В ході цієї консультації ми виявили програму "Я помру в тридцять років", яка виникла під впливом астрологічного прогнозу.

Ваша учениця запропонувала повторювати цю фразу протягом години, але я злякалася і відмовилася. Мені здається, що якщо я протягом години буду повторювати цю фразу, тоді точно для мене це так просто не пройде.

Відповідь:

Потрібно добре розуміти механізми впливу слів і думок на нашу психіку. Щоб заробити програму, її не треба повторювати довго. Вискочила собака, Ви здригнулися від несподіванки - і стрес готовий.

Тепер подивимося, що буде відбуватися з програмою, коли починаєш з нею працювати довго. Якщо програма негативна, мозок починає страждати від монотонності і, захищаючись, зрізає цю програму. Тобто Ви будете пам'ятати подія, але негативно воно на вас діяти не буде.

Якщо програма позитивна, вона приємна для мозку, вона зміцниться в вашій підсвідомості. Так працюють ситинські умонастрої, позитивні фрази Луїзи Хей. Але найшвидший шлях усунення негативної програми - зрізати програму ключовий фразою. У вашому випадку ця фраза так і звучить: "Я помру в тридцять років". І тут справа не в словах, а в тому, як вони діють на вашу психіку.

Змоделюємо ситуацію:

Дві дівчини, Оксана і Наташа закохані в одного і того ж хлопця. Вони гуляли разом і раптом хлопець каже: - Наташа, підемо завтра в кіно.

Слова самі звичайні, але для Наташі вони звучать, як пісня, а у Оксани - стрес.

Нещодавно у мене на індивідуалці була жінка і розповіла таку історію:

У її подруги рак лівої грудей, груди видалили. Вона йшла по місту і у неї захворіла праві груди.

- І ви подумали, що у вас теж рак? - запитав я.

- Ні, я розуміла, що так думати не можна.

- Ви заборонили собі так думати, але думка в мить сформулювалася і завдала удар. Тому ви і прийшли до мене.

Ми пропрацювали з нею годину. Фраза звучала так: "У мене рак правій груді".

Через годину вона розсміялася, і програма перестала діяти.

У вашій ситуації навіть не обов'язково до когось звертатися. Головне вже зроблено. Тепер знайдіть час, заведіть будильник на годину, і з закритими очима безперервно повторюйте цю фразу: "Я помру в тридцять років".

Після такої роботи на наступний день перевірте свою реакцію на фразу. Почніть її повторювати, і якщо незабаром розсмієтеся, значить програма прибрала. Якщо відчуєте напругу - опрацювати ще годину. Трапляються програми, над якими доводиться працювати і три рази поспіль.