Станіслав Іванович, здрастуйте!

Хотіла з вами трохи поділитися і запитати ... Як-то пару місяців назад був такий стан, що я собі в план по роботі над собою написала - «Архітяжело жити». І ось я підійшла до цього пункту в плані ...

Попрацювала пошуком і мені вийшло відразу дві картини:
1. Мене смокче мама.
2. Коли мені було 5-6 років, мама змінювала татові, і брала мене з собою на побачення.

За першою я попрацювала - перегляд відносин з мамою на тлі фрази «мама мене смокче». Я зробила ще один пошук і тут вийшла інша життя, де я красива жінка і за мною доглядає красивий чоловік (душа моєї мами). Він доглядає і за подарунки дуже хоче інтиму. А у мене з минулого життя прям вигук - ти висмоктує з мене любов. А у нього - ти мені винна. Я продихати обидві ці фрази. Потім взялася за другу картинку зі зрадою.

Зробила пошук, і там вийшло багато фраз:
- мама не любить тата
- я нікому не потрібна
- мама мене не любить
- мені боляче.

Я стала працювати з першою фразою (інші зроблю потім).

- «Мама не любить тата» відразу ж трансформувалася в «мама ненавидить тата». Я робила перегляд відносин між мною, маленькою, і мамою на тлі фрази. І, по суті, мені весь час йшли картинки про те, як мама сильно ненавидить тата. І протягом усього їхнього життя мені це всіляко демонструвала. Більш того, зараз у мами з'явився чоловік (тата немає вже три роки), і у них любов. І я бачу тепер, як мама вміє любити чоловіка і висловлювати свою любов. Але старий сценарій, вирощений протягом всього мого свідомого життя, мені дуже заважає.

Так ось я прошу вас, Станіслав Іванович, дайте мені, будь ласка, рада. Чи варто мені, для звільнення себе, продихати перегляд відносин між мамою і татом на тлі фрази - «я тебе ненавиджу»? Тому що завдяки всій цій розгортається картині, я зрозуміла, що подібно мамі ненавиджу - тільки вже всіх чоловіків. Звичайно ж, я потім попрацюю зі своєю ненавистю до чоловіків. Але чи треба тут примирити маму і тата?

Відповідь:

Мені дуже приємно, що ви змогли самостійно розібратися в складній ситуації, добре відпрацювати всі програми. І власне в вашому питанні вже лежить правильне рішення. Бо перегляд відносин від імені інших осіб - чисто індивідуальне рішення. Кращий ваш порадник у цьому питанні - ваше серце і ваша інтуїція.

Я б назвав вашу роботу над своїми проблемами блискучою.