Школа третього рівня проходить три дні:

- Усунення негативного колодязя життя (від моменту зачаття до сьогоднішнього дня). Усвідомлення особистих глибинних проблем.

- Пошук витоків глибинних проблем за допомогою двох інструментів.

- Усунення глибинних негативних проблем. Очищення особистого "Я".

- Усунення негативних родових програм і очищення роду.

- Контроль програми "Подих життя".

- Відкриття творчого потоку.

- Молитва в дії.

- Запуск сорокодневной програми переполюсаціі негативу клітин.

Щастя - то, що більшість намагаються отримати ззовні, і що видобувається зсередини.

Введення до школи третього рівня

Кохання. Співтворчість. Талант.

Неважко помітити, що слова можуть народжувати в нашій душі дивовижні явища. На противагу фізичним законам, що стверджують, що енергії не народжуються і не вмирають, а переходять з одного виду в інший - відчувати під впливом одних слів і подій народження любові і радості, а при інших - роздратування або навіть ненависті. І це трапляється з нами постійно, щодня, при кожній події.

Що ж це за дивовижний такий механізм прихований в нашому тілі? Чи не це то головне в нас, що так вдало ховається завісою вербальних прикрас і правдоподібних мотивувань, ведучи від головного, роблячи це головне як би не існуючим?
Найбільш вражаючий сьогодні науковий факт: «Мозок не народжує думки. Мислить душа ».
Це важко прийняти, адже поняття «розумний» у нас прямо пов'язане з мозком, і багато вчень апелюють до нього ж.
Все життя ми набираємо мозком знання, але мислить все-таки душа. Все навколо розраховане мозком, але зроблено за велінням душі.
Зі сказаного напрошується кілька важливих висновків:
- Якщо мислить душа, тобто, польова форма, то ми люди - польові істоти, а наше тіло не що інше, як звичайний біологічний скафандр.
- Раз Бог теж польова форма володіє потужним Розумом і Інтелектом, то ми в якійсь мірі схожі на нього.
Далі ще цікавіше:
- Якщо Бог це те, що існує вічно, то які ж можливості у нашого «Я»?
- І що таке смерть, що не скидання скафандра після екскурсії, в грубий світ матерії?
І найголовніше питання?
- Чи не займаємося ми більшу частину свого життя на Землі чисто скафандрнимі проблемами, нехтуючи головним своїм призначенням?
І вже чисто філософське питання:
- Чого бракує Богу? Чого Він домагається, приєднуючи нас до себе?
Не важко зрозуміти: якщо Бог є Любов, то Його будуть цікавити саме ці Високі вібрації. Чи не тисячолітні розмови про віру в любов, але саме реальні почуття.
Правда в тому, що якщо любов - це істина, то від життя у вірі потрібно негайно перейти до життя в істині. І тут зовсім не цікаво різноманіття релігійних суперечок. Цікавий результат.
Віра - своєрідний механізм: повіриш що гора зрушиться з місця і вона зрушиться, але повіриш, що ти хворий на невиліковну хворобу і обов'язково помреш, нехай навіть діагноз виявиться помилковим.

Бог не догма і не приватна власність. Бог - це саме життя. А в житті судять по плодам.
Творець створює все диким. Первісна (дика) природа ... Первісна людина - дикун ... Дика яблуня ... Дика собака.
Творець сподівається, що ми визреем до стану творчості. Трансформуємо себе і навколишню дійсність. Добре зрозуміємо урок: створювати можна тільки любов'ю, руйнувати - всім іншим, в тому числі і вірою. Він явно чогось чекає від нас.
Чи не тому так сумно виглядає сьогодні папуас, видобувний личинок. Йому явно не вистачає логіки для усвідомлення метафізики? ..
Метафізика говорить: «Бог є любов». Логіка стверджує: «Любов і ненависть ті головні енергії, які впливають на все живе і неживе в цьому світі».
Уявіть космос, заповнений великим розмаїттям енергій. Вони існують вічно в постійних вібраціях всього простору, які носять циклічний характер. Зміна цих циклів обумовлює перехід одних видів енергій в інші.
Дуже складна, різноманітна життя не доступна для органів людського сприйняття. Але це реальне життя в зовнішньо порожньому просторі.
Виділимо з безлічі видів енергій одну - енергію Духа, Духовну енергію.
Ця енергія здатна мислити. Їй властива Абсолютна Чистота думки. У людському житті подібні вібрації відповідають вібраціям любові.
В енергії Духа укладена та сила, яку ми називаємо словом Бог. Бог - це Особистість Ідеальною Чистоти, найвищих вібрацій, для якої космічний простір - рідний дім.
Ми говоримо про той період, коли ні Землі, ні зірок ще немає. Це період грубих космічних вібрацій, які можна назвати космічної взимку. Вища Свідомість перебуває в цьому середовищі в якомусь заціпенінні - своєрідної зимовій сплячці.
Але коли цикл вібрацій призводить космос на поріг весни, відбувається своєрідне Пробудження.
Безмежна порожнеча, темрява і глибокий холод. Все це постає перед Вищим Свідомістю, народжуючи німе запитання і здивування.
Іноді і людина, прокидаючись вночі в новому місці, пробує звично звісити ноги з ліжка, але натикається на стіну. З подивом робить другу спробу і отримавши той же результат, подумки вигукує: «Де я ?!».
Творцеві належить усвідомити Себе і Свою проблему. «Сплячка» така пора, коли значна частина Вищої енергії перетікає в інші види фізичних енергій.
З позиції людини у Творця всього матеріального світу не повинно бути проблем. Ми говоримо: «У Бога немає програм». «У світі не існує, чого-небудь». І це так. Але мова йде про природну можливості переходу одних енергій в інші. І кожної космічної навесні настає момент переходу фізичних енергій в Духовні. Це той процес, який може початися тільки через відчуття. Відчуття ж можна отримати тільки в матеріальному світі. Виникає запитання, чи впорається з якої може тільки Вища.
Спресовуючи силою свого Свідомості фізичні енергії до стану щільного речовини, Творець створює світ зірок і планет, народжує життя і збирає свій урожай. На все про все - мільйони планетних років космічного літа.
Для Бога немає поняття тепла і холоду, багатства і бідності, хвороби і смерті. І кожен раз, коли ми любимо, коли ми радісні - відступають усі людські проблеми і виникає відчуття щастя. Але як тільки ми загравати в скафандрние проблеми, тут же вся земна дійсність постає в усій своїй «красі».
Ким ми себе усвідомлюємо: тілом або душею - ось в чому питання? Якщо тілом, тоді все правильно. Якщо душею, тоді в чому справа?
Щоб зрозуміти хто ви, проаналізуйте своє життя не з позиції «звань» та «володінь», а з позицій почуттів. Поспостерігайте за собою хоча б один день, щоб прийти до важливого висновку: відсутність любові народжує безглуздість самого існування, а це в свою чергу призводить до безглуздості того, що відбувається.
 
Зробіть ревізію своїх внутрішніх накопичень. Сьогодні Ви особисто в цьому дуже зацікавлені. Це питання припинення розвитку. Адже на порозі новий місяць космічного літа, а отже нові умови цього розвитку. Не витримуючи нових вібрацій, горять нерви наших скафандрів.
Залиш в душі любов і прибери негатив - ось веління часу. Тоді нова епоха принесе тобі особисто нові можливості.
Попереду життя в новому суспільстві, нові відносини і нова дійсність. Ми свідки переходу зі світу боротьби в світ співтворчості. І ті умови, які сьогодні створені на Землі - найкраща можливість для виникнення цього нового світу.