Школа другого рівня

Другий рівень школи проходить три дні.

На цьому рівні відпрацьовуються такі інструменти:

- Пошуки витоків будь-яких проблем (вертушка).

- Самозцілення.

- Цілительство прямого каналу.

- Виворотка.

- Пристріт, псування, прокляття і науковий підхід до цих впливів.

- Підселення, що бере.

- Дяка - другий інструмент пошуку.

- Правила відпрацювання знайдених витоків проблем.

- Перегляд відносин від імені інших осіб і від себе в минулому.

- Обрізання каналу і запечатування минулого.

- Детальний розбір кожного пошуку.

- Робота з негативними епізодами з дитинства і з ненародженими дітьми.

- Повернення вільної волі.

- Зірочка - елемент особистого захисту.

- Робота з грошовим потоком:

    
Пошуки негативних програм минулого.
    
Пошуки негативних програм, сприйнятих в дитинстві.
    
Пошуки особистих подій, що негативно впливають на грошовий потік.

- Відпрацювання особистого грошового потоку.

Відпрацювання програми "Від інформації до трансформації" на клубах
(12 занять).

Введення до школи 2 рівня

Сила слова


Ще за старих часів лікарі помітили, що хвороба частіше виникає у людей похмурих, злих і заздрісних. Історичний екскурс в вчення просвітлених діячів від медицини дає нам розуміння, що негативні думки, емоції, переживання, затьмарена невіглаством нездорова життя, здавна вважається основною причиною хвороби та передчасної смерті. Так вважали стародавні римляни і греки, так думав Гіппократ і Авіценна. Ці ж думки ми знаходимо в Аюрведе і інших перевірених часом навчаннях про здоров'я людини.

 
Однак сучасна медицина, надмірно захопившись фармакологічними засобами і комп'ютерами, на час забула про саму людину, роблячи те, про що попереджав ще Платон: «Найбільша помилка лікарів полягає в тому, що вони намагаються лікувати тіло людини, не намагаючись вилікувати душу; проте душа і тіло є єдиним цілим і їх не можна лікувати порізно ».
Сам факт психологічної обумовленості більшості захворювань не викликає сьогодні сумнівів. Фахівці розходяться лише в кількісних оцінках: одні називають 50%, інші - 70%, а провідний канадський психіатр Ганс Сельє вважає психосоматичними хворобами 100% захворювань, включаючи і інфекційні (оскільки впливу на психіку негативних думок, почуттів, емоцій знижує опірність організму, роблячи його практично беззахисним).

Єдині фахівці в іншому: якщо кількість психічних захворювань буде рости такими ж темпами, то менше ніж, через 100 років на Землі не буде нікого, хто б подбав про психічне здоров'я людей, так як просто не буде здорових людей.

У психосоматичних захворювань багато коренів на перший погляд не залежать від самої людини. Так, вибух пострадянських змін, різко збільшив число змін в одиницю часу. У році зараз стільки кардинально-значних подій, скільки раніше вміщалося в 10-20 років. Ці потоки новизни збагачують людей, а й різко підвищують їх нервові навантаження, підсилюють тяжкі емоції, різко перенапружують нервову систему, крім того, «летючі» контакти з тисячами людей в транспорті, на вулицях, в магазинах народжують «неврози годин пік», «неврози черги »,« неврози очікування »,« неврози поспіху ». Ми поспішаємо майже завжди. Роздратовані, незадоволені собою, нарікаючи, що в добі всього 24 години. У поспіху ковтаємо їжу, в поспіху «будуємо світле майбутнє». Соціально-економічна криза суспільства різко вплинув на сім'ю. Помирає патріархат, в муках народжується біархат (верховенство обох статей) - новий місток до гармонійним жіночо-чоловічим відносинам. Нерозуміння або не від усвідомлення цих процесів супроводжується стресами і агресією.

Бічем сучасної людини став недолік рухової активності на тлі зростаючих психологічних навантажень. Фізична гіподинамія спричинила за собою порушення обміну речовин, хвороби серця, органів травлення, «втома» нервової системи, поганий настрій, песимізм. Всупереч природі переадресовані біоенергетичні ресурси організму. Якщо сто років тому 96% всієї роботи на Землі людина виконував за допомогою власних м'язів, то тепер ці біоенергетичні ресурси узурпують мозок і організм людини, що не адаптувалися до таких змін, починає «бунтувати» - хворіти.

Міська життя, що відокремлює людину від природи, від кращого в собі, тільки додає нам збудження, напруження пристрастей, гніву, тривоги і інших негативних почуттів і емоцій. Французькі медики встановили, що причина 52% нервових захворювань - шум великих міст. Він також викликає гіпертонію, атеросклероз, виразку шлунка, робить людину втомленим і дратівливим.

Наша всеїдність зробила нас не тільки незахищеними від досягнень науково-технічного прогресу (випромінювання побутової техніки, ТВ, комп'ютерів, СВЧ-печей і т.д.), але і пасивними співучасниками власного саморуйнування. Реклама, що стала вже невід'ємною частиною нашого життя, абсолютно безкарно ломиться в нашу підсвідомість, займає частину нашої пам'яті і є безперечним елементом стресу.

Засоби масової інформації день у день нав'язливо підносять все нові і нові фактори страху, в деталях описуючи і показуючи насильство, катастрофи, користолюбство, безчестя, злодійство, розбирання бандитських угруповань, відвертий цинізм чиновників. Тим самим створюється додаткове психічне напруження, послаблюється життєва енергія і ми непомітно втрачаємо щось високе, що робить нас Людиною і набуваємо нову невпевненість, страх, байдужість, які створюють грунт для психосоматичних хвороб.

Все це проходить на тлі соціально-економічної кризи, падіння рівня життя, безробіття, невпевненість у завтрашньому дні, що росте відчутті соціальної незахищеності, а з нею числа потерпілих крах, незадоволених. Слабкий прагне випередити сильного, але зусилля виявляються марними і незадоволеність росте. Людина перестає чинити опір і як результат - ослаблення всіх життєвих функцій і хвороба.

До недавнього часу вважалося, що психічний аспект психосоматичних захворювань робить їх некерованими, чимось, що просто з нами «трапилося». І хоча за те, що тіло «захворіло» відповідала психіка, нам не приходило в голову, що можна, вплинувши на цю психіку, змусити організм знову одужати.

Запізнілим, але все-таки великим досягненням сучасної медицини є зростаюче останнім часом розуміння того, що людина здатна навчитися управляти психічними процесами, впливати на широкий спектр фізичних процесів.

Тисячі років хворий або поранений чоловік, виживав без допомоги лікаря, без лікування, як виживають зараз хворі дикі тварини, дерева, трави. І великий лікар сформувався в самому організмі.

Медицина давнину знала про це лікаря і співпрацювала з ним. Ще в ті далекі часи утвердилася думка, що лікар повинен володіти трьома знаряддями - «словом», «рослиною», «ножем». І не дарма саме слово стояло на першому місці. Виявляється, слова «лікар» походить від слова «брехати», що з давніх часів означало «говорити». Тобто лікування словом призводило до запуску всіх захисних сил організму.

Ще дві з половиною тисячі років тому Гіппократ вчив, що стан здоров'я є доказом того, наскільки людина досягла стану гармонії як всередині себе, так і зі своїм оточенням, і все, що впливає на мозок, впливає і на тіло.

Медичній науці треба було 25 століть, щоб усвідомити цю істину. Сьогодні вона підтверджена лабораторними дослідженнями. Академіку медичних наук Петру Горяєва вдалося шляхом тривалих експериментів довести, що фантом, тобто енергоінформаційний двійник здорової молекули ДНК здатний відновити хвору молекулу шляхом передачі здорової інформації без всяких ліків.

Власне кажучи, найбільша проблема, з якою зіткнувся наш сучасник - це вибір правильного умонастрої. Великий філософ Марк Аврелій висловився з цього приводу дуже точно: «Наше життя є те, що ми думаємо про неї».

«Людина страждає не стільки від того, що відбувається, стільки він того, як він оцінює те, що відбувається» - робить висновок французький філософ Мішель Монтень.

Сьогодні розкрито механізм цих процесів: спочатку, в результаті недосконалого способу мислення (образи, страхи, пригніченість, злість, небажання жити) відбувається блокування на рівні інформаційного поля, а через певний час, якщо цей інформаційний блок не знищений каяттям або переосмисленням ситуації, хвороба дасть про себе знати на фізичному рівні, в тілі.

При цьому потрібно розуміти, що наша свідомість або інформаційне поле не в змозі сприймати фармакологічні препарати. Вони знімають тільки больові симптоми тіла, не усуваючи того, що породило їх. Навпаки, саме фізичний біль і нездужання часом успішніше справляється з порушеннями, проводячи хворого через страхи за життя і переосмислення подій.

Але є й інші способи переосмислення подій. Наприклад, покаяння або сповідь.

У нашому випадку - це ефективні інструменти.

Багато що з того, що створено в наших умах, має бути піддано ревізії: образи, стреси, неприємні спогади, злі думки, а отже, наші умовиводи, упередження, то як ми бачимо себе і інших, як дивимося на світ, які цілі ставимо.

Школа - це широкий спектр прийомів по позбавленню від непотрібного душевного вантажу (переживань, депресій, постійних хвилювань).

Прихід до внутрішнього спокою, а значить, і радості, приносить відчуття справжнього щастя.

Радість з причини - це задоволення.
Радість як природний стан - норма життя.

Завдання не в тому, щоб чогось навчиться знову, а навпаки - звільниться від колишніх рішень, почуттів, переживань. Прийти до чистоти тих витоків, про які Ви вже знаєте. Їх дало Вам суспільство, в якому Ви живете.