Valeo - "бути здоровим".

Звідси валеологія - наука про здоров'я. Вона претендує на інтегральний підхід до фізичного, морального та духовного здоров'я людини. Але, як це водиться у нас людей, під один дах набилося стільки різних теорій, методів та ідей, що голова йде обертом. Саме тому я поставив перед собою дуже вузьку мету: навчитися ефективно вирішувати тільки ті життєві завдання, які більшість населення Землі ставлять у стрес і безвихідь. Метод отримав назву Безлогичний.

Робота без звичної логіки призвела до створення простих і ефективних інструментів, які дозволили побачити навколишнє життя трохи по іншому. Про це і розповідають нотатки.

- Ні-ні,- схвильовано каже молода жінка.- Так жити просто неможливо. Операція за операцією. Мені весь живіт пошматували.- І починає плакати.
Я вже звик до цих зустрічей. Реагую на них спокійно. Марно плакати і ридати на березі разом з мамою з приводу того, що тоне її син. Допомога полягає у тому, щоб стрибнути в річку і врятувати дитину.
Тому я спокійно записую у себе цю фразу: "Так жити неможливо".

Веселий хлопець, шебутний, очі блищать:
- Я прийшов до вас з дуже серйозною проблемою.
До мене всі і приходять саме з цим. Але у всіх інших відповідний вид, а цей ну ніяк не схожий на безпомічного.
- Слухаю.
- У мене бізнес в мережі. Інтернет годує. Так от, проблема дуже серйозна: як тільки я сідаю за свій чи чужий комп'ютер, він тут же зависає.

У столичному клубі здоров'я я проводив індивідуальні зустрічі.
Вранці мене попередили: - Сьогодні у вас буде на зустрічі полковник поліції. Ви не розповідайте їй про минулі життя.