- Запитайте будь-якої людини на Землі про його плани, і він розповість, про що мріє, що збирається зробити, чого досягти, ніж володіти, що побудувати або створити.

- Мабуть, далеко не всі додадуть, що хотіли б зрозуміти мету свого перебування на Землі.

- Просто і природно головне відтісняється на задній план, залишається поза увагою, а другорядне формується в мрію, в ціль, яка стає основним орієнтиром життя, основним її курсом.

 

- Але якщо подивитися на це з позиції Сонячного человечіька, тобто нашій Душі, то ефект буде несподіваний.

- З позиції Душі, ми живемо в гармонійному світі, де все абсолютно доречно і служить єдиною мети-розширенню Свідомості. Нічого більш досконалий, ніж ця динамічна, постійно змінюється дійсність, вигадати неможливо.

- У житті немає приводу бути нещасним. Найжорстокіші життєві колізії і невдачі - це лише можливість природи пробудити людини до дії.

- Чим сильніше можливості у особистості - тим складніше обставини, які змушують її діяти саме в потрібному напрямку.

- Уявіть собі обставини особистості, у якій «Я» має вселенськими можливостями, а мозок працює в режимі «ідіота»! Яку школу проходить це «Я»?

- Істинне щастя Людини не залежить від матеріальної дійсності, а випливає з його внутрішнього стану, яке регламентується дотриманням законів світу, виконанням свого особистого призначення в земному житті і правильним ставленням до подій, про що свідчить ступінь чистоти думок, чистоти почуття.

- Згідно цих вібрацій виникають певні матеріальні обставини, які приносять відповідні відчуття. Нові відчуття народжують нові думки, а нові думки народжують нові почуття, які притягують нові обставини.

- Абсолютна чистота думок в перекладі на мову почуття - це всеосяжна Любов. Людина, проходячи по дорогах життя, вчиться бути Богом, тобто завжди в будь-яких обставинах випромінювати Любов. Ненависть і її похідні - побічний продукт цього навчання.

- Якщо виходити з механізму вдосконалення Душі, то для ефективного розвитку потрібно отримувати різні відчуття, але при цьому завжди залишатися в гармонії і рівновазі.

- Успіх - це не життя без помилок, а скоріше гармонійне їх подолання.

- Для нашого «Я» недоречні терміни «добро» чи «зло». Це категорії скафандра. «Гарний» Душу зупиняє, «погане» - руйнує.

- Шлях боротьби зі «злом» і пошуки «добра», яке кожен вигадав сам для себе, - це постійна ланцюжок життєвих проблем і турбот.

- Чим вище рівень цивілізації, ніж більш розвинутою наука, техніка, виробництво, тим більше варіантів «добра», тим нерозв'язним завданням, але різноманітніше і потужніше відчуття. Деякі з них істотно ранять душу.

- Для того, щоб встановити істину, треба зорієнтуватися на кінцевий результат. Кінцевий результат будь-якої конкретної життя - смерть.

- Зрозуміло, що реальним результатом будь-якого життя є лише та нова енергія і той досвід, з яким Душа повертається після спуску в грубий світ матерії.

- Потрібно зауважити, що життя без запланованих бажань, величезне довіру до всього того, що відбувається в матеріальному світі, відчуття радості від цієї корисності життя приносить особливе приємний стан, іменоване щастям.