- Буде правильним розмова про здоров'я почати з моменту, що передує народженню людини.

- Наше «Я» - мисляча і самосознающего себе голограмних енерго-інформаційна структура, спочатку, від створення, чиста, як аркуш паперу. Однак, щоб розвинутися і дозріти, наш Сонячний чоловічок повинен отримати різноманітний спектр відчуттів.

- Найкраще розвиток йде на контрасті відчуттів: холод - тепло; гарне - погане, здоров'я - нездоров'я. Тобто, і здоров'я, і ​​нездоров'я може бути початковою завдань починається життя.

 

- Другий аспект здоров'я майбутньої людини - родові програми тієї сім'ї, того роду, в якому він народжується.

- Третій аспект приноситься вже з досвіду попереднього життя. Сильні емоційні переживання (позитивні і негативні) є самостійними енергетичними утвореннями в поле Сонячного человечька, що мають форму і колір. У цих «упаковках» зберігається інформація, що становить суть емоційних переживань.

- Після чергової земного життя весь цей багаж частково переробляється в тонкому світі, як отриманий досвід.

- Однак, серед цих накопичень можуть бути і такі, які неможливо переробити в тонкому світі. Зазвичай ці переживання пов'язані з небезпечними для життя ситуаціями. Вони могли статися в минулому житті в різні періоди, починаючи з внутрішньоутробного розвитку, в дитинстві і далі в юності, зрілості, старості. Такі психологічні затиски або душевні травми (стресові «упаковки») можуть вирішитися тільки в спеціальних ситуаціях матеріального світу. Іноді вони повторюються багато разів, в різних життях, так як не завжди усвідомлюється завдання і досягається результат.

- Крім цих біографічних стресових «упаковок», сучасна наука зареєструвала транспесрсональний рівень «упаковок», в якому знаходяться «сліди» емоційних переживань космічного характеру.

- Чи не важко здогадатися, що для «освоєння» цього багажу Сонячному человечьку в черговий раз може знадобитися настільки екзотичні, строго індивідуальні умови матеріального життя, так точно підібрані родові програми, підлогу, час і місце народження, що точність небесної канцелярії повинна бути геніальною. Без сумніву, отримана дійсність такою і є.

- Виходячи зі сказаного вище, стає абсолютно зрозумілою інформація про народження «в гріху». У ній немає осуду, але точне знання і про тих початкових проблемах і завданнях, які в поточному житті нам необхідно вирішити. Для цього кожному надані і зумовлені всі можливості. Наше завдання ними скористатися.

- До будь-якого життя, навіть якщо вона почалася з дуже великих проблем зі здоров'ям, потрібно ставитися з дуже великою довірою. І навіть якщо це життя не принесла очікуваного результату, і Ви не усвідомили і не усвідомлюєте своєї істинної завдання, Ви все одно отримаєте і новий досвід, і нові можливості. У питаннях дозрівання істотні тільки терміни.

- Повторимося, в небесній канцелярії практично не буває помилок і випадковостей. Але позаду кожному новому житті лежить цілий шлейф чергових стресових «упаковок», а попереду - «родові програми» нової сім'ї.

- Припустимо, Ви повинні спуститися під воду в глибоководному костюмі. Від природи Ви рослий, гарний чоловік, але Вам пропонують костюм маленького розміру. Робота не терпить зволікань. Ви одягалися в той костюм, який є, і тепер будете перебувати в якомусь скукоженний стані весь час, поки не виконаєте свою підводну завдання.

- Щось подібне Сонячний чоловічок відчуває, зустрічаючись з новим тілом в утробі матері. Весь подальший процес дозрівання плоду - це і процес звикання до нового тіла, і стикування з мозком, в якому вже закладені родові програми. Тут свої конфлікти і свої проблеми.

- Але ось, нарешті, ми отримуємо одне ціле - людське дитя, - і з цього моменту можемо почати розмову про здоров'я в звичайному сенсі цього слова. І все ж, давайте не забувати про тих «упаковках», які лежать в ангельської голівці, з чистими небесними очима. На певному етапі вони обов'язково дадуть про себе знати.

- Разом з тим, не забуватимемо і про нові можливості. Природа зробила для Вас вибір один з двохсот мільйонів варіантів можливостей тільки для тіла. Додайте сюди сім'ю, націю, підлогу, час. Не забувайте: кожен з нас, що живе на Землі, унікальний і обраний. Можливість кожного неповторна в тисячоліттях.

- Візьмемо для прикладу саму непривабливу життя. Наприклад, чи можна вести розмову про здоров'я, якщо дитина тільки-тільки народився на світ, прожив кілька днів і помер? Який взагалі сенс такого життя? І не блюзнірство міркувати на цю тему?

- Ви могли чути про людей, котрий зненавидів свою матір. Природа не стане умовляти їх розумними словами з приводу цієї «упаковки». Вона виховує дією. У справі істинного виховання немає місця посередникам і вчителям.

- Завдання - руйнівну програму ненависті замінити на творчу програму любові.

- Ви народжуєтеся, залишаючи затишну утробу матері. Стресова втрата звичного середовища проживання для Сонячного человечька змінюється відчуттям теплої матеріальної грудей. Густе материнське молозиво приносить енергію, силу і впевненість у майбутньому. Це рідне, ця надія, хоча тепер і відчувається як щось зовнішнє, велике, тепле, але воно тут, поруч, продовжує залишатися джерелом життя, вони піклуються, воно існує. А значить, є перспектива, є майбутнє ... Зняв цю інформацію і знову опинився в тонкому світі. Ніяких інших відчуттів. Кілька таких повторень, і урок «здоров'я» засвоєний назавжди (а це низка народжень і вмирання в ранньому віці).

- Треба розуміти, що розмова про здоров'я - дуже складна розмова. В інших випадках важку недугу буде найбільшим благом для Вашої душі. В інших - хвороба дана як трамплін для переходу до більш складним завданням.

- Сучасний рівень розвитку людини дозволяє сказати: сьогодні у Людства існують знання і культура, що дозволяють поступово вийти з системи неусвідомленого вдосконалення і перейти до чіткої усвідомленої роботи над своїм розвитком, особливо з поточними «упаковками».

- Ці знання дозволяють розділити своє здоров'я (нездоров'я) на два параметри: здоров'я душі і здоров'я тіла.

- Основні витоки нездоров'я душі:

* Стресові «упаковки» з минулих життів;

* Нерозуміння мети і сенсу поточного життя;

* Недотримання законів Миру;

* Наявність згубних думок, почуттів і емоцій, що народжують нові «упаковки».

- Основні витоки нездоров'я тіла:

* Хвороби життєвих програм;

* Вроджена біоенергетика;

* Їжа;

* Вода;

* Паразити;

* Травми;

* Екологія;

* Шкідливі звички;

* Безактівность;

* Час.

- Будь-яка наша хвороба - це здорова реакція тіла на допущені духовні чи фізичні порушення.

- Одним з основоположних принципів здоров'я є, з одного боку, - прагнення до досконалості, з іншого - величезне довіру до отриманої дійсності, взяття на себе відповідальності, за стан власного здоров'я.

- Відзначимо, саме культура людського суспільства є тим прискорювачем, який найкращим чином допомагає вдосконаленню душ.