- Вся навколишня дійсність створена Розумом, а всі події нашого життя визначаються нашою свідомістю. Пов'язані ці рівні думкою.

- Так як Розум і інтелект здатні працювати на великих швидкостях, а всі процеси матеріального світу уповільнені, виникає розрив, що дозволяє зробити наступні висновки:

1. Реальна дійсність найчастіше не задовольнятиме людини.

 

2. Незадоволеність змусить його рухатися далі, але бажання швидко досягти мети дозволить забути істинний механізм створення дійсності.

3. Людина починає застосовувати зусилля для швидкої зміни дійсності, але так як кожна дія в матеріальному світі викликає протидію, то таким чином народжується світ боротьби, життя в якому поєднана з гігантською розтратою особистої енергії.

Відчувши всі злети і падіння такого світу, ми можемо на певному етапі цієї життя прийти до думки про несправедливість дійсності і безглуздості самого існування на Землі.

Депресія, страхи, байдужість; образа, злість і ненависть (супутники світу боротьби) до того ж пробуджують нашу душу народжувати не найкращі енергії. Замість любові і радості видається така енергетична субстанція, яка, подібно до задушливої ​​нашийника, охоплює всю Землю. Жити на планеті стає все незатишно.

Як вийти з цієї ситуації?

1. Перш за все усвідомити реальний механізм створення дійсності.

2. Почати з величезним довірою ставитися до подій свого життя. Взяти за них повну відповідальність на себе. Адже вони - це дзеркальне відображення нашої свідомості.

3. Навчитися бути реальним господарем своєї дійсності, з тим, щоб в результаті отримати те, що хочемо.

При цьому ми повинні усвідомити, що тільки завдяки реальним подіям ми можемо побачити і зрозуміти суть тих найтонших збоїв і порушень в роботі нашої свідомості, які інакше, як через дійсність, зрозуміти і неможливо. Далі все простіше: коректуючи свої почуття, емоції і думки - ми починаємо реально змінювати своє життя.

Щоб перейти в комфортну дійсність, добийтеся наступного:

1. Перестаньте ділити події на хороші і погані. У цьому світі існують тільки два види подій: - або радісні, що підтверджує гармонію духовного і фізичного, або навчальні, які несуть абсолютно точну інформацію про втрату цієї гармонії.

2. Рішуче відмовтеся від емоційних гірок (пряма дорога куди зручніше). Не витрачайте час і енергію на злети і падіння, що супроводжуються постійної тряскою на життєвих вибоїнах.

3. Перестаньте звинувачувати в своїх невдачах інших. Людство - єдиний організм, і будь-які претензії на свою адресу приймайте як спробу звернути Вашу увагу на існуючі всередині Вас проблеми.

Якщо Ви навчитеся правильно реагувати на такі сигнали, Ви будете вражені тим, як швидко трансформується Ваша дійсність і як перетворюються (або змінюються) люди навколо Вас.

Саме така внутрішня робота і таке ставлення до подій у Вашому житті, може непомітно перевести Вас зі світу боротьби в світ співтворчості і привести до такого особистого енергетичного потенціалу, який дозволить Вам вийти за рамки звичної Земний дійсності і відправитися в область невідомого. І перші плоди на цьому шляху - радість життя і захоплююче відчуття повноцінного щастя.